utorok , február 19 2019
Domov / NEWS Automatizácie / Pražský klub má DJ Robota

Pražský klub má DJ Robota

Najnovším DJ -om v pražskom klube sa stal ROBOT.

Pražský klub Karlovy Lázně sa vyznamenal. V priestoroch klubu sa totižto rozoznanie hudba od DJ -a, ktorým je priemyselný robot. Takúto „pecku“ môžu skutočne závidieť aj najznámejšie svetové kluby. Robot je vybavený softvérom, ktorý mu pomáha pri výbere skladieb. Jeho ojedinelý a špeciálne navrhnutý efektor mu následne pomáha pri manipulácii s CD-čkami.

The first and very unique ROBOT is going to bring the PARTY to…

THE FIRST IN EUROPE! ARE YOU READY?The more then fantastic experience you will have with us!The first and very unique ROBOT is going to bring the PARTY to the NEW LEVEL!Come! Enjoy! Get ready! SHARE! LIKE! COMMENT!Thank you!

Posted by KARLOVY LAZNE OFFICIAL on 11. december 2017

Robot DJ sa každú hodinu strieda s ľudským náprotivkom a zatiaľ čo niektorí fanúšikovia sa tešia z inovácie v klube, iní sa búria. „Nemám rada robota“, povedala Marcia Lopesová pre agentúru Reuters. „Robot nemôže cítiť, na čo chcú ľudia tancovať“. Z videa je však ťažko usúdiť, či ide o „obyčajné“ prehrávanie skladieb akoby z iTunes play-listu, alebo ide o skutočne prepracovaný kus programátorského umenia a akejsi „umelej inteligencie“.

Zdroj:

  • https://www.theverge.com
  • http://www.karlovylazne.cz/
  • https://www.facebook.com/karlovylazneofficial

Pozri taktiež:

Vianočná akcia na náradie a elektronické skúšačky | Weidmüller

Weidmüller náradie – Již tradičně Vám nabízíme cenově zajímavé a užitečné nářadí z naší speciální …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X