streda , júl 17 2019
Domov / NEWS Automatizácie / Decentralizácia na najvyššej úrovni | Cube67 | Murrelektronik

Decentralizácia na najvyššej úrovni | Cube67 | Murrelektronik

Cube67 od spoločnosti Murrelektronik je modulárne zostavený zbernicový systém pre perfektné decentralizované inštalačné koncepty. Jeho flexibilita umožňuje realizovať optimálne riešenie pre každú aplikáciu – priebežne od stupňa krytia IP20 po IP69K.

Cube67

Hlavnými znakmi Cube sú: vysoká funkčnosť, zásuvné prípojky, robustná a kompaktná konštrukcia, zapuzdrené moduly, ako aj multifunkčné vstupy a výstupy. Moduly sa inštalujú do bezprostrednej blízkosti senzorov a akčných členov.

Systémový kábel zabezpečuje prepojenie k uzlu zbernice a slúži na prenos údajov, ako aj energie. Rozsiahle diagnostické funkcie zaisťujú maximálnu transparentnosť. Počet svoriek v skriňovom rozvádzači je decentralizáciou výrazne redukovaný, čo vytvára priestor.

Zbernicový systém Cube67 umožňuje „zmenu zbernice bez zmeny systému“: Inštalačné koncepty môžu byť identicky prevádzkované zodpovedajúc najrôznejším konceptom ovládania. Použije sa jednoducho zbernicový uzol s požadovaným protokolom prevádzkovej zbernice; spoločnosť Murrelektronik ponúka zbernicové uzly pre všetky bežné zbernicové systémy

Riešenia systému Cube ponúkajú v každej fáze životného cyklu stroja maximálny efekt nákladov a prínosov: Pri jednoduchej konštrukcii, rýchlej inštalácii stroja, pri bezchybnom uvedení do prevádzky a vďaka vysokej disponibilite zariadenia pre produktívnu prevádzku.

Murrelektronik Slovakia s.r.o
Prievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk
+421 2 3211 1127

Pozri taktiež:

„Čo najneskôr, ako sa dá, avšak hneď, ako je potrebné“ | Murrelektronik

Mico Pro & Emparro ACCUcontrol: Opatrenia na prediktívnu údržbu sa pri komponentoch Murrelektronik navrátia často už …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X